1- در هنگام استفاده از وب سایت ممکن است از شما خواسته شود تا برخی اطلاعات را وارد کنید. اطلاعات خواسته شده فقط برای مقاصد ذکر شده در هنگام درخواست برای وارد کردن آن اطلاعات و یا بر طبق این سیاست حفظ حریم خصوصی مورد استفاده قرار خواهد گرفت.

  • اداره و بهبود وب سایت، محصولات، خدمات و بازاریابی
  • ایجاد تجربه شخصی سازی و سفارشی، محتوا، بازاریابی و پیشنهادات خدمات خاص برای شما
  • پاسخگویی به نظرات و سوالات شما و ارائه خدمات مشتریان
  • تهیه و ارائه محصولات و خدمات مورد درخواست شما
  • ارسال اطلاعات مربوط به درخواست و خریدهای شما شامل تاییدیه ها، فاکتورها، دستورالعمل‌ها و پیامهای مدیریت
  • برقراری ارتباط با شما در مورد مسابقه ها، تبلیغات، جوایز، رویدادهای پیش رو و خبرهای مربوط به محصولات و خدمات ارائه شده توسط سایت


2- انارچاپ متعهد می شود که اطلاعات شخصی شما شامل نام، آدرس، ایمیل، آی پی و عکس های شما را در اختیار شخص ثالث قرار ندهد. کنترل محتوا و دستور مراجع قانونی (انتظامی و قضایی) در موارد خاص مستثنی است.

3- انارچاپ متعهد می‌شود که به هیچ عنوان طرح‌های اختصاصی و شخصی کاربران را جهت فروش به مشتریان دیگر در سایت قرار ندهد. این موضوع شامل طرح هایی که کاربران به عنوان ایده جدید و یا شرکت در مسابقات سایت، ارسال می نمایند، نمی گردد.


4- شما باید آگاه باشید که اطلاعات و داده ها ممکن است بصورت خودکار و از طریق استفاده از “کوکی ها” جمع آوری شود. “کوکی ها” فایل های متنی کوچکی هستند که یک وب سایت می تواند از آنها برای تشخیص کاربران مراجعه کننده مجدد، فراهم کردن امکان دیدبانی رفتار، جمع آوری اطلاعات کلی به منظور ارتقای وب سایت و مشخص کردن سمت و سوی تبلیغات استفاده کند. کوکی ها به سیستم شما ملحق نشده و به فایل های شما صدمه نمی رسانند. اگر مایل نیستید تا اطلاعات شما از طریق استفاده از کوکی ها جمع آوری شود، در اغلب مرورگر ها می توان به روشی آسان ویژگی کوکی را قبول و یا رد کرد.


5- مسئولیت حفظ و نگهداری از نام کاربری برای عضویت در سایت به عهده خود شخص می‌باشد و انارچاپ هیچ گونه مسئولیتی را قبال گم شدن و یا نگهداری نام کاربری کاربر بر عهده نخواهد گرفت . در غیر این صورت ممکن است کاربر مجبور شود برای استفاده مجدد از خدمات سایت مجدداً ثبت نام نماید


6- انارچاپ در هر زمان حق تعدیل، تغییر، یا به روز آوری سیاست حفظ حریم خصوصی را برای خود محفوظ شناخته و متعهد می گردد هرگونه تغییر را به اطلاع شما برساند.