بسته بندی و ارسال محصولات


شرایط ارسال کالای خریداری شده


مشتری گرامی، ضمن تشکر از انتخاب شما، خواهشمند است قبل از ثبت سفارش به موارد زیر توجه  فرمائید:
 نحوه ارسال با توجه به وزن ، قیمت و تعداد محصول به یکی از روش‌های زیر می‌باشد. تصمیم گیری در مورد نحوه ارسال کالا برعهده انارچاپ بوده که در این خصوص در صورت نیاز و در شرایط خاص، هماهنگی های لازم با مشتری انجام خواهد پذیرفت است.ارسال با پیک

-    ارسال با پیک تنها برای شهر کرج و با هماهنگی بین بخش فروش و مشتری امکان پذیر می‌باشد.
-    هماهنگی‌های لازم در مورد زمان ارسال، قبل از ارسال سفارش  توسط بخش فروش فروشگاه با مشتری انجام می‌شود.
-    مکان تحویل کالا نشانی است که شما مشتری گرامی در حین ثبت سفارش در وب سایت درج می‌نمائید این نشانی بر روی مرسوله درج خواهد شد و تغییر نشانی پس از تحویل محموله به پیک به هیچ وجه قابل امکان پذیر نمی‌باشد.
-    هزینه حمل در ارسال به وسیله پیک به صورت پس کرایه می باشد و مبلغ آن، در محل تحویل از خریدار نقداً دریافت خواهد شد. مبلغ اعلام شده بر مبنای تعرفه و ضوابط پیک و بر اساس وزن و نشانی محاسبه می‌شود و فروشگاه اینترنتی انارچاپ هیچ‌گونه دخل و تصرفی در آن ندارد.
-    در مورد ارسال با پیک، به منظور دریافت کالا سفارش دهنده موظف است در زمان و مکان تعیین شده حضور داشته باشد، در غیر این صورت هزینه ارسال، برگشت و ارسال مجدد کالا از خریدار اخذ خواهد شد.


مراجعه حضوری

-    این روش تنها مخصوص شهر کرج می‌باشد. خریدار می تواند با مراجعه حضوری ، سفارش خود را دریافت نماید .
-    دریافت سفارش با مراجعه حضور فقط با هماهنگی قبلی امکان پذیر می‌باشد.


باربری

-    جهت ارسال سفارشات با حجم بالا و خارج از استانهای تهران و البرز از باربری استفاده می‌شود.
-    قبل از ارسال با باربری هماهنگی‌های لازم با مشتری از طریق انارچاپ بعمل خواهد آمد. همچنین جزئیات اطلاعات مربوط به ارسال( زمان ارسال، نام شرکت باربری و ...) از طریق تماس تلفنی و یا پیامک به مشتری اعلام خواهد گردید .
-     زمان تحویل برای شهرهای نزدیک 24 ساعت ، شهرهای دور 48 ساعت و شهرهای خیلی دور 72 ساعت است. (روزهای تعطیل رسمی محاسبه نخواهد شد.)


تیپاکس

-    بنا به مورد (و به منظور امنیت بیشتر سفارشات و جلوگیری از آسیب دیدگی) برخی از سفارشات از طریق تیپاکس ارسال می‌گردند.
-    سرویس‌دهی تیپاکس در بیش از 80 شهر که تک مسیره هستند به طور معمول 24 ساعته است. شهرهایی که دومسیره یا راه دور هستند، معمولا در48 تا 72 ساعت انجام می‌شود.
-    در حال حاضر، شهرهای زیر دارای دفتر تیپاکس هستند (شهرهای راه دور (دو مسیره) با رنگ قرمز مشخص شده‌اند)
آبادان - آستارا - آمل - ابهر و خرمدره - اسلام آباد - اراک - اردبیل - ارومیه - اصفهان - انزلی - اهواز - ایلام - بابل - بابلسر - بجنورد - بروجرد- بناب -  بندر عباس - بوشهر- بوکان - بهشهر - بیرجند - تاکستان - تالش - تبریز - تربت حیدریه - تنکابن - جهرم - چالوس - خرم آباد - خرمشهر - دامغان - دزفول - دورود - رامسر - رشت - رفسنجان - رودسر - رودبار - زاهدان- زرند- زنجان - زرین‌شهر اصفهان (با محدوده توزیع لنجان، فولادشهر و زرین‌شهر) - ساری - ساوه - سبزوار - سمنان - سنندج - سیرجان - شاهرود - شاهین شهر - شوشتر - شهرضا - شهرکرد - شهر صنعتی البرز - شیراز - شیروان - صومعه سرا - علی آباد - فسا - فومن - قائمشهر - قروه - قزوین - قم - کازرون - کاشان - کرج - کرمان - کرمانشاه - کیش - گرگان - گنبد - لاهیجان - لار - لنگرود - مراغه - مرودشت - مشهد - ملایر - مهاباد - میاندوآب - میبد - نجف آباد - نکا - نهاوند - نیشابور - همدان - یاسوج – یزد
-    در محدوده شهری شهرهای لیست فوق، سفارش درب محل مشخص شده توسط مشتری ، تحویل می‌شود ولی در خارج از محدوده شهری ، مشتریان بایستی سفارش خود را از دفتر تیپاکس شهرشان دریافت نمایند.
-    برای هر محموله یک شماره رهگیری توسط تیپاکس صادر می‌گردد که این شماره رهگیری بوسیله سرویس پیامک و ایمیل برای شما ارسال می‌شود. شما می‌توانید برای رهگیری محموله‌های خود از سایت: http://tipaxco.com/fa که متعلق به تیپاکس است استفاده نمائید و یا با شماره تلفن 8457 تماس حاصل فرمائید.


پست پیشتاز

-    زمان تحویل، بسته به دوری یا نزدیکی شهر مقصد از تهران، 24 تا 72 ساعت بعد از ثبت سفارش می باشد. البته در مناسبت‌های خاص و روزهای پایانی سال به دلیل ترافیک سرویس‌های پستی ممکن است سفارش کمی با تاخیر به دست مشتریان محترم برسد. بعضاً مشاهده شده كه بسته‌ها با تاخیر 1 روزه از دفتر شهر مبداء خارج شده‌اند که این مورد خارج از مسئولیت انارچاپ می‌باشد.
-    بمنظور پیگیری خرید، کد رهگیری بسته‌هایی که از طریق پست پیشتاز ارسال میگردند در اختیار خریدار قرار میگیرد. امکان پیگیری وضعیت سفارشات پست پیشتاز از طریق سایت http://itemtracking.post.ir با وارد کردن کد رهگیری  20 رقمی میسر است.
-    در مورد ارسال با پست پیشتاز در صورت عدم حضور در محل جهت دریافت کالا و در نهایت برگشت خوردن بسته هزینه ارسال مجدد آن بعهده خریدار است.سایر نکات قابل توجه

-    خریدار موظف است آدرس و مشخصات خود را  به صورت دقیق در سیستم ثبت کند و انارچاپ موظف است اطلاعات دریافتی را عیناً در مرسوله درج نماید. در صورت اشتباه بودن آدرس یا تغییر آدرس و برگشت خوردن مرسوله هیچگونه مسئولیتی بر عهده انارچاپ نبوده و هزینه های اضافی ناشی از برگشت و ارسال مجدد سفارش بر عهده مشتری می باشد. در حالتی که مقصر فروشگاه باشد (ناخوانا بودن آدرس، درج اشتباه مشخصات و یا مشکل در بسته بندی) با هزینه فروشگاه، سفارش مجدداً ارسال خواهد شد.
-    مکان تحویل سفارش، نشانی است که شما مشتری گرامی در حین ثبت سفارش در وب سایت درج می نمائید این نشانی بر روی کلیه سفارشات درج خواهد شد و تغییر نشانی پس از تحویل محموله به سیستم پستی به هیچ وجه قابل تغییر نمی باشد.
-    ساعت تحویل کالای خریداری شده، بسته به زمان حضور مأمورین سیستم پستی در محل شما خواهد بود. متأسفانه فروشگاه اینترنتی انارچاپ هیچ کنترلی بر ساعت تحویل مرسوله های شما ندارد و فقط میتواند پیشنهاد و یا شماره تلفن شما را در کنار نشانی محل تحویل درج نماید.
-    تحویل سفارش در اماکن عمومی همچون کافه، کافی نت، رستوران، هتل، ایستگاه مترو و مانند آن امکان‌پذیر نیست و لازم است آدرس تحویل، دقیق و قابل استناد باشد.
-    کلیه سفارشهای ثبت شده در روزهای پنج شنبه و جمعه، روز شنبه ارسال خواهند شد.
-    طبق دستورالعمل پلیس فتا در هنگام تحویل سفارشاتی که پرداخت آن آنلاین بوده است، ارائه کارت ملی مطابق با نام فرد سفارش دهنده، اجباری است. چنانچه فردی که کالا را سفارش داده و پرداخت آن را بصورت آنلاین انجام داده، تمایل داشته باشد کالا تحویل فرد دیگری گردد، باید از طریق ایمیل یا پیامک، نام فرد تحویل گیرنده را به فروشگاه اعلام نماید، در غیر این صورت فروشگاه کالا را تحویل نداده و در این موارد هزینه ارسال مجدد بر عهده مشتری خواهد بود.
-    انارچاپ همواره نهایت تلاش خود را می‏‌کند تا کلیه سفارش‏‌ها رادر نهایت صحت و بدون آسیب به دست مشتریان خود در سراسر کشور برسد. با توجه به بسته بندی ایمن و استاندارد همه مرسولات، تحویل به هر یک از شرکت‌‏های حمل و نقل معتبر به این معنی است که بروز هر گونه حادثه در هنگام حمل و تحویل به عهده شرکت حمل و نقل است و انارچاپ تنها در صورت تایید شرکت حمل کننده سفارش و در راستای تسهیل امور پیگیری، خسارت را جبران می‌‏کند.
-    جهت سرعت و سهولت برای رسیدگی به درخواست‌ مشتریان در زمینه آسیب‏‏ یا ایراد فیزیکی کالا ، جداً توصیه می‌شود سالم بودن بسته بندی و سلامت فیزیکی و ظاهری کالاهای شکستنی در حضور مأمورین تحویل چک شود یا اینکه به محض مشاهده ایرادی در سلامت فیزیکی و ظاهری محصول سفارش داده شده ، در اولین فرصت از طریق شماره تلفن های سایت و یا ارسال ایمیل این موارد را به فروشگاه اطلاع رسانی کنید.
-    چنانچه از سوی فروشگاه انارچاپ تأخیری در ارسال سفارش و تحویل به سیستم پستی بوجود آید، موضوع از طریق تماس تلفنی، ایمیل و یا پیامک به مشتری اطلاع رسانی خواهد گردید.


 شرح هزینه های ارسال

  • مرسوله های فاقد موارد شکستنی : 7000 تومان
  • مرسوله های حاوی سفارشات شکستنی : 15000 تومان
  • برای خرید های بالای یکصد هزارتومان ، سفارش به صورت رایگان ارسال می گردد.(این موضوع شامل کالاهای حجمی ارسالی توسط شرکت های باربری نمی شود.)